Horecaspa
Zaopatrzenie hoteli
.
System ALPHAMOUSS

  ALPHAMOUSS to ekonomiczny systemem zastępujący klasyczne mydełka i szamponiki w hotelach, niepowtarzalny a przy tym niezwykle ekonomiczny.

  System Alphamouss składa się z dozownika i wkładu zawierającego jednocześnie mydło, szampon i żel (3 w 1).

Dozownik ALPHAMOUSS wykonany z poliwęglanu, który sprawia że dozownik jest praktycznie niezniszczalny. Dostępne kolory: kości słoniowej i grafitowy (antracyt). Mały rozmiar dozownika: średnica 162 mm, głębokość 72 mm. Atestowana pompka wielokrotnego użytku posiada specjalny system zaworków, który zapobiega zarówno kapaniu jak i powrotowi mydła do flakonika. Prosty i szybki montaż za pomocą kołków rozporowych lub taśmy dwustronnie klejącej. Zamykany kluczykiem. Łatwość użycia. Nowy design dozownika.

  Kosmetyczny żel 3w1 ALPHAMOUSS produkt francuskiej firmy LABORATOIRES PRODENE KLINT - Paris - Francja. Żel został opracowany na bazie roślinnej, jest antyalergiczny i nie powoduje żadnych negatywnych skutków. Dozownik w 100% recyklingowany. Pojemności wkładu 350 ml. W oryginalnym opakowaniu i zamknięty w normalnych warunkach przechowywania w temperaturze otoczenia, żel ALPHAMOUSS może być przechowywany przez 30 miesięcy.

KONIEC Z ROZMIĘKNIĘTYM MYDŁEM NA UMYWALCE I Z ROZLANYMI SZAMPONIKAMI!

. . .